You are here

gra

Gry planszowe perfekcyjnym dodatkiem do wieczoru w gronie przyjaciół – bo na „planszówki” zawsze jest się czas

Dixit
Author: Dave Stone
Source: http://www.flickr.com
Planszówki wielu z nas kojarzą z okresu dzieciństwa. Długie godziny spędzone na przesuwaniu pionków albo rzutami kostką przynosiły całą masę pozytywnych doświadczeń, wypełniając sobą jednocześnie pochmurne jak i słoneczne dni.

Oryginalny pomysł na aktywną odmianę spędzenia dnia

laserowy paintball
Author: BraNewbs
Source: http://www.flickr.com
Rozrywki we Wrocławiu nie muszą sprowadzać się do kulturalnych wyjść czy wizyt w klubach. Miejsce to oferuje także szeroki asortyment aktywnych typów rozrywki. Zaprezentowane poniżej rozwiązania to idealny pomysł na prezent lub też rodzaj spędzania czasu w trakcie przykładowo wyjazdu integracyjnego.

Czy na własnym spotkaniu ma się odnaleźć iluzjonista Gdańsk z chęcią go nam zapewni

zdjęcia
Author: Marian Schmidt
Source: Marian Schmidt
Nie ma znaczenia, czy właśnie organizujemy wydarzenie integracyjne dla firmy, wesele, czy być może urodziny dziecka. Zawsze musimy dbać o to, by osoby, które biorą w tutaj udział, faktycznie dobrze się bawiły, a co się z tym łączy, żeby okazało się być jak najwięcej przeróżnych wydarzeń.

Jak zaaranżować udaną imprezę firmową?

kwiaty
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Impreza firmowa to idealny sposób na zintegrowanie pracobiorców a także poprawienie atmosfery panującej w miejscu pracy.


Przygotowanie jej może się zdawać zawiłym oraz czasochłonnym obowiązkiem, jednakże dobry plan działania pozwoli się z nim prędko uporać.

Gry planszowe

planszówka
Author: wetwebwork
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach komputer jest dla nas ogromnym centrum rozrywki. Robimy wszystko, żeby jedynie móc przy nim usiąść przed komputerem i się zrelaksować. Zamykamy drzwi od naszych pokoi, zakładamy słuchawki na uszy, żeby nikt nam nie przeszkadzał. W ten oto sposób jesteśmy zamknięci na prawdziwe kontakty międzyludzkie, zwłaszcza na te z najbliższymi. A tymczasem istnieją gry planszowe Warszawa. Gry, które dają możliwość przysiąść razem w jednym pokoju i rozpocząć zabawę.

Najstarsze gry komputerowe nie były wyrafinowane, lecz wynikało to z dużego ograniczenia sprzętowego

gry komputerowe
Komputery od wielu lat są obecne w naszym otoczeniu, dzisiaj w większości mieszkań, domów i biur znaleźć można czy to duży stacjonarny komputer PC, czy też mały, zgrabny laptop. Sporo osób stosuje komputery do pracy, ale tak samo dużo, jeśli nie więcej na komputerowym sprzęcie lubi sobie od czasu do czasu zagrać. Najstarsze gry komputerowe były bardzo proste, lecz wynikało to z dużego ograniczenia sprzętowego.

Czy pozwalać dzieciom grać na komputerze?

komputer
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Mnóstwo rodziców zadaje sobie pytanie, czy pozwalać dzieciom grać w gry na komputerze, czy też całkowicie zabronić im tej aktywności. Na to pytanie nie ma jednoznacznej rady, gdyż bardzo wiele zależy od tego, jakie gry najczęściej wybiera nasz dzieciak oraz czy dana gra jest dopasowana do jego wieku itp.

Pages

Subscribe to RSS - gra