You are here

dziecko

Wakacyjne atrakcje dla dzieci, a zatem w jaki sposób nie pozwolić maluchom nudzić się latem

spektakl
Author: DlaMaluchów.Poznań
Source: DlaMaluchów.Poznań
Nie ma zapewne dziecka, które z tęsknotą nie oczekiwałoby wakacji. Nikt albowiem nie przepada za codziennym wczesnym wstawaniem, robieniem prac domowych oraz po prostu stałą gotowością. Lipiec i sierpień to okres, gdy w końcu można się odstresować, zapomnieć o obowiązkach oraz tak po prostu cieszyć się dzieciństwem. Jednakże przytrafia się, iż w czasie wakacji maluszki czują nudę. Jak zapewnić im czas, by nie wylegiwały się całe dnie przed TV?

Półkolonie konne mogą nauczyć dzieci jeździć

Koń
Source: flickr.com
Półkolonie konne to również dobre rozwiązanie?
Co robić gdy nasze potomstwo nie chce pojechać na kolonie, albo z jakiegoś powodu my nie pragniemy albo nie mamy szansę go puścić? Może się wtenczas okazywać, że równie odpowiednim pomysłem na przeżycie wakacji przez nasze dziecko, okazują się być półkolonie konne.

Czy pozwalać dzieciom grać na komputerze?

komputer
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Mnóstwo rodziców zadaje sobie pytanie, czy pozwalać dzieciom grać w gry na komputerze, czy też całkowicie zabronić im tej aktywności. Na to pytanie nie ma jednoznacznej rady, gdyż bardzo wiele zależy od tego, jakie gry najczęściej wybiera nasz dzieciak oraz czy dana gra jest dopasowana do jego wieku itp.

Spraw, aby Twój PC zamienił się w ciekawą rozrywką

dziecko grające na kinekcie
Author: homard.net
Source: http://www.flickr.com
PC stał się dla każdego z nas urządzeniem pomocnym w pracy lub narzędziem do surfowania w sieci. Wielu użytkowników nie używa wszystkich opcji które daje użytkownikowi ten sprzęt. Korzystając z niego posiadamy opcję spędzania w fajny sposób naszego czasu, pozyskiwania nowych umiejętności. Wszystkie te aspekty osiągamy grając w gry. Wbrew pozorom gry są odpowiedniedla dla każdej osoby – dla młodych ludzi także, jasne jest o odpowiedniej tematyce. Gry wzmacniają naszą fantazję oraz twórcze myślenie.
Subscribe to RSS - dziecko