You are here

gry

Gierki konsolowe wcale nie muszą być bardzo drogie!

Author: redcoon.pl
Jest wiele fajnych rozrywek, niezwykłych sposobów na spędzenie wolnych chwil. Jednak tak czy siak bardzo często mocno skarżymy się na znużenie, brak ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego dnia. Akurat w tym tekście głównie o tym, aby potrafić umiejętnie zarządzać czasem bez wychodzenia z własnego domostwa.

Mity na temat gier na PS4

screen z gry watch dogs
Author: 2 TOP
Source: http://www.flickr.com
Wszystkim oczywiście należy się odpowiednia doza szacunku, przecież trzeba traktować bliźniego jak siebie samego. Jednak gdy słucha się tych ludzi, którzy mocno negatywnie wypowiadają się na temat gier, niejako w wyluzowanemu człowiekowi niemal odzywają się głęboko ukryte instynkty! No cóż za słabe myślenie - w żadnym przypadku nie należy sądzić, że zwykły miłośnik gier robi coś nieodpowiedniego kiedy na jakiś tam czas odpali gierkę.

Granie razem sprzyja pogłębianiu więzi rodzinnych!

konsola ouiya
Author: Cesar Cardoso
Source: http://www.flickr.com
Bardzo alarmujące statystyki: znacznie zanikają ostatnimi czasy więzi typowo rodzinne. Nawet rozchodzi się o bliską rodzinę! Należy zatem w tych mocno zwariowanych czasach oglądać się za takimi metodami, dzięki którym najzwyczajniej właśnie nasza rodzina będzie w sporo lepszej kondycji. A czy to w ogóle coś możliwego?

Jak dobrze wybrać gry komputerowe

xbox i playstation na targach
Author: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com
Gry komputerowe cieszą się od mnóstwa lat wielką popularnością. Współcześnie niełatwo wyszukać osobę, która nie lubi przynajmniej jednego rodzaju gry. Gry zręcznościowe PC, gry wojenne, fabularne, czy wyścigowe – wybór jest wyjątkowo obszerny. Chociaż niemało osób gra na komórce lub konsolach, gry stworzone na tradycyjny komputer lub laptop mają niemało plusów.

Najpopularniejsze konsole - co przemawia na korzyść Playstation?

playstation
Author: Richard, enjoy my life!
Source: http://www.flickr.com
Sporo racji mają te osoby, które uważają, iż obecnie nie ma lepszej konsoli, aniżeli właśnie Playstation. Zwłaszcza Europa oraz Azja to miejsca, w których fani grania na konsoli generalnie preferują Playstation. Z jakich powodów?

Jakich rzeczy w istocie mogą nauczyć gierki?

kontroler do gier
Author: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com
Skoro nie ma na świecie kraju, gdzie granie w różnego rodzaju gierki nie byłoby jedną z ulubionych rozrywek, sposobów spędzania wolnego czasu, nie może zbytnio zdziwić, że osobnik, który pomniejsza atuty gierek jakby nie patrzeć naraża się na dużą krytykę!

Planszówki, czyli świetny przepis na dobrą zabawę w pochmurny wieczór

gra w planszówki
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Pierwsze deszczowe dni zachęcają do zostania w domu. Jak najciekawiej spędzić ten okres z najbliższymi i jednocześnie pielęgnować w sobie przydatne zdolności? Niezawodnym rozwiązaniem jest gra w planszówki w większym gronie. Jeszcze nie tak dawno uznawane za pieśń z poprzedniej epoki, obecnie są coraz popularniejsze.

Pages

Subscribe to RSS - gry