Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Złodziej, człowiek z zaburzeniami psychicznymi i chłopak z getta – kto już wie, o której grze mowa?

Świat gier w obecnych czasach zdaje się tak realny, że chcemy czasem w nim pozostać jak najdłużej. Po paru godzinach gry zamiast tracić energię, stajemy się jeszcze bardziej chętni do odkrywania kolejnych poziomów.
Komputerowa postać
Author: Chris Isherwood
Source: http://www.flickr.com
Wydaje nam się, że rzeczywiście zanurzyliśmy się w wirtualnym świecie i tylko w chwili, gdy gra całkowicie nas pochłania jesteśmy w stanie szybko pokonywać wszystkie przeszkody, zdobywać wyższe poziomy i radować się z gry jak dziecko. A jak wiemy, takie odsunięcie się od problemów rzeczywistych jest wskazane. Dlatego gta bije rekordy popularności. Gra gta 5 to genialna grafika, nowatorskie rozwiązania i co najważniejsze genialny pomysł. Bez pomysłu, żadna z gier nie przyciągnęłaby graczy.

Gta 5 to gra, która daje możliwość funkcjonowania w fikcyjnym mieście Los Santos, gdzie wraz z trójką głównych postaci możemy próbować przeżyć w ich skórze, a nie jest to łatwe zajęcie. Bycie świadkiem koronnym, czy pilotem w stanie spoczynku, mającym zaburzenia psychiczne albo chłopakiem, który ma za zadanie ściągać auta od niewypłacalnych klientów. Każdy z nich ma swoje sprawy i każdy z nich chciałby wyjść na prostą, ale nie jest to łatwe. Za to bardzo łatwe jest przechodzenie ze świata jednego bohatera do świata drugiego bohatera. Jest to realne dzięki dosłownie jednemu kliknięciu. Gra jest tak
Czerwone auto
Author: Axion23
Source: http://www.flickr.com
stworzona, żebyśmy mogli poznać lepiej życie każdego z bohaterów. Oczywiście mamy do dyspozycji tak jak w poprzednich wersjach helikoptery, skutery wodne, czy auta. Można kupić broń, ale też ulepszono system walki wręcz. Co istotne ścieżka dźwiękowa perfekcyjnie oddaje to, co dzieje się w grze. Gta 5 to gra na miarę dzisiejszego gracza, mającego ochotę na grę, która nie pozwala na zwolnienie tempa. Warto hobbystycznie znaleźć sobie jakąś grę, która da nam możliwość zrelaksowania się po trudnym dniu w pracy.

Jeżeli przypuszczasz, że powyższa notka może okazać się Twoim zdaniem za skąpa, to zamieszczony tu post na pewno Cię usatysfakcjonuje. Kliknij i zobacz!Siły ciemności, demony, które nie pozwalają normalnie funkcjonować – spokojnie to jedynie fabuła gry

Jeśli jakaś gra jest zachwalana przez krytyków nie ma pewności, że graczom również się spodoba. Ale, jeśli powstaje kolejna seria jakiejś gry, to mamy pewność, że podoba się całej masie ludzi. Co jest równoznaczne z tym, że i pomysł i sposób wykonania gry jest na świetnym poziomie. Jeśli chodzi o następną odsłonę gry diablo 3 to możemy powiedzieć tu o świetnym udoskonaleniu konkretnych wersji.Spór Wysokich Niebios i Płonącego Piekła wszedł na zupełnie inny poziom. Do ratowania świata przed mocą nieczystą staje pięciu bohaterów. Każdy z bohaterów ma nakreśloną bardzo szeroko fabułę. Przez, co dowiadujemy się o tych bohaterach bardzo dużo. Poza tym gra jest uzupełniona o notatnik z podróży i o parę innych dodatkowych opcji, których nie było we wcześniejszych wersjach. Zwrócono też uwagę na prostsze sterowanie postacią, dorzucono możliwość wsparcia przez towarzyszy. Dzięki czemu cała gra jest o jeszcze bardziej wciągająca i daje zmierzyć się z różnego typu ciekawymi sytuacjami. Jeśli, więc chcielibyśmy walczyć z siłami zła, warto wciągnąć się w wirtualne potyczki.
Tags: