Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Laptopy gamingowe dla wymagających, czyli jak grać efektywniej.

Dawno dawno temu istniał „Eurobiznes” – najbardziej znana gra planszowa, dostępna w sklepach w wielu państwach Europy. Dzisiaj gier planszowych jest całe mnóstwo, że trudno je wszystkie policzyć. Fakt faktem, świat gier jest w dzisiejszych czasach jedną z najpopularniejszych rodzajów rozrywki.
Gra planszowa Monopoly
Author: Howie Le
Source: http://www.flickr.com
Trudno dzisiaj natknąć się na nastolatka, który nie miałby żadnego doświadczenia z grami. Chyba każdy jest w stanie wymienić choćby 1 albo dwa tytuły gier, w jakie stale gra albo też grał jeszcze niedawno. Jeśli nie gra w gry komputerowe, zna prawdopodobnie dużo planszówek, w jakie grają już nie tylko młodzi. W ogóle mówiąc o grach, dawniej były one kojarzone przede wszystkim z dziećmi.Obecnie gra coraz więcej dorosłych osób. Rano ubierają się na sztywno w garnitury i ruszają do pracy, gdzie często pełnią role managerów, dyrektorów albo też prezesów firm. Z kolei po pracy, w ramach relaksu, zamieniają się w małe dzieci, które w swoim świecie walczą ze smokami albo też innymi potworami, których zabicie gwarantuje im uratowanie świata.

Myśląc o graczach komputerowych powstały już specjalne laptopy gamingowe, których producentami są znane na rynku marki, takie jak między innymi: ASUS, Dell, HP czy Lenovo. To co najsilniej odróżnia laptopy gamingowe, to jedne z najsilniejszych karty graficzne, bardzo często już czterordzeniowe procesory i moc pamięci RAM, jaka spełni dzisiejsze wymagania sprzętowe do coraz bardziej zaawansowanych technicznie gier, takich jak choćby „Wiedźmin 3”,” Dying Light”, „This War of Mine”,” The Vanishing of Ethan Carter”, lub też „Layers of Fear”. Ich dodatkowym atutem jest między innymi: podświetlana klawiatura, bonusowe klawisze z opcją ich programowania oraz wysokiej klasy głośniki. Zerkając z kolei na ranking gier planszowych, do najpopularniejszych należą: „Dobbie” „Magia i Miecz” a także nieśmiertelne „Monopoly”, w które grają już nie tylko młodzież, ale także starsi.Był sobie człowiek, gra planszowa
Author: EMPIK
Source: EMPIK
W każdych mediach aż piszczy o tym, jak to gry uzależniają. Rzadko jednak wspominają, jak gry łączą znajomych, rodziny, rozweselają, odstresowują od codziennych problemów, a przy tym często uczą samodzielnego rozwiązywania problemów. W wielu sytuacjach kształcą też nasz refleks, co przenosi się na szybsze reakcje w życiu codziennym.