Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Jakie są odmiany gier na ps vita

Pomimo tego, że tablety i smartfony zdobywają coraz większą popularność, to niewielkie konsolki bez przerwy mają wierne grono zwolenników. Przede wszystkim przenośne konsole są dużo bardziej wygodne do grania, niż urządzenia posiadające tylko ekran dotykowy. Przykładowo jedna z ostatnio wypuszczonych na rynku konsol, to znaczy sony PS Vita to nieduże, lecz ogromnie funkcjonalne urządzenie, które może zadowolić najbardziej nawet wybrednych miłośników grania. Ekran z pięciocalową przekątną to dzisiaj typowa wielkość wśród przenośnych sprzętów.

konsola PS VITA
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Lecz już nie wszystkie one posiadają tylny dotykowy panel, przy którego pomocy możliwości grania w różne gry podnoszone są na nowe poziomy. A coś takiego właśnie oferuje najnowszy model konsoli sony, dotykowa tylna ścianka umożliwia chwytanie, pchanie i ciągnięcie, czyli ruchy nie używane jeszcze w typowych urządzeniach dotykowych.

Nie sądzisz, że to jest bardzo dobry moment, by zdobyć całkowitą pewność, że umieszczone dane są prawdziwe? Jeżeli tak, to ten zweryfikuj serwis tutaj.

Poza tym Sony ps vita wyposażone zostało w możliwość obsługi sieci bezprzewodowych, przez to możliwości łączenia się z innymi użytkownikami powiększyły się znacznie. Tu są przykłady dobrych gier: zręcznościówki na PlayStation Vita.

PlayStation Vita typu slim
Author: Tommy He
Source: http://www.flickr.com
Lecz najbardziej istotną sprawą, świadczącą o popularności takich sprzętów, są gry ps vita. Rzecz jasna jest ich bardzo dużo, w tym przeboje znane dotychczas z większych konsoli i komputerów, a wszystkie sprzedawane są w dobrych, dostępnych dla większości graczy cenach. Ponieważ sama konsolka nie jest duża, to bardzo dobrze będzie się nadawać do grania podczas niedługich lekcyjnych przerw albo czekania na tramwaj. A do tego doskonale sprawdzać się będą gry zręcznościowe ps vita, które włączyć można na parę chwil i gdy przyjdzie taka konieczność zrobić sobie przerwę. Dużą popularnością wśród graczy zaczęły się cieszyć również gry wyścigowe ps vita (przykładowe: gry wyścigowe przeznaczone na konsolę ps vita), wygodne użytkowanie i świetny poziom grafiki konsoli sprawiają, że gra się w nie rzeczywiście wyjątkowo.

No i zapomnieć nie można o wielbicielach samolotów, statków czy czołgów. Gry symulacyjne ps vita to świetna propozycja dla każdego, kto lubi wcielać się w rolę pilota czy kierowcy. A najbardziej istotną chyba zaletą najnowszego urządzenia sony jest to, że we wszystkie te gry zagrać można wspólnie ze znajomymi, wystarczy jedynie włączyć się do sieci i odszukać chętne osoby na niedługą rozgrywkę.