Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Mity na temat gier na PS4

Wszystkim naturalnie należy się pewna doza szacunki, przecież trzeba traktować innych dokładnie jak siebie samego. Jednakowoż gdy słucha się ludzi, którzy mocno negatywnie mówią o grach, tak jakby w na co dzień spokojnemu człowiekowi niemal odzywają się bardzo głęboko ukryte instynkty! Cóż za beznadziejne myślenie - w żadnym razie nie można uważać, że typowy gracz robi coś nieodpowiedniego kiedy na pewien tam czas odpali gierkę.

przykładowa gra na PlayStation4
Author: blogarazzo
Source: http://www.flickr.com


No bez przesady! Jeszcze nigdy gry akcji ps4, i to nawet te raczej krwawe nie były podstawowym winowajcą wszelakich strzelanin w amerykańskich szkołach, etc. A więc jeżeli ktoś uważa, iż gry są szkodliwą rozrywką, mocno się myli. Bądź co bądź wariaci żyli na tym świecie od zawsze, a więc nie jest jakoś tak, że gry wyzwalają u ludzi dziwne instynkty, żądze. Owy mit jest czymś najbardziej beznadziejnym.

Kolejny mit - bardzo często przytaczany. Niby przez kogo? Głównie przez piękne panie! Zatem panie, na szczęście tylko część, uważają, że powiedzmy PS4 nowe gry fabularne są stratą cennych chwil. Wiadomo: kiedy gracz spędza całą dobę na grach to w sumie faktycznie wyrządza swojej osobie, lecz także otoczeniu wielką szkodę. Jednak nie zapomnijmy tego, że bądź co bądź uzależnienia również są tak stare jak świat. A więc ten człowiek, który ma naturalne predyspozycje do uzależnień tak czy siak się od czegoś zdoła uzależnić.Należy również docenić takich ludzi, którzy starają się walczyć z mitami dot. braku atutów intelektualnych - gierek. A przecież można spokojnie podać sporo gier, które charakteryzują się bardzo wieloma zaletami, np. rozwijają nasze myślenie, ale także powiększają jakże znaczące umiejętności lingwistyczne. Można śmiało rzec, że PlayStation 4 gry FPS są genialne pod wieloma kwestiami!

Zapewne w owym tekście tak czy siak nie dało rady poruszyć wszelkich mitów, a może bardziej ich obalić, ale zasadniczo takie najważniejsze - najpowszechniejsze mity zostały mimo wszystko obalone. Zapamiętajmy w takim razie to, że generalnie nie ma nic nieodpowiedniego w grach na konsolę. Jeżeli tylko umiemy do choćby move ps4 mieć dobry dystans, zdecydowanie nic niefajnego się nie zdarzy!