Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Konsola do gier to idealny sposób na nudę!

Bezpłatna porada dla pragnących wreszcie przyjemnie spędzać wolne chwile: może konsola do gier? Niby nie wydaje się, że w tym przypadku grania na konsoli mówi się o czymś niesamowicie odkrywczym, ale kto rzekł, iż te nieco mniej ambitne rozrywki są niewskazane?

granie w PlayStation
Author: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com
Zapewne wiele razy rodzice bądź miłość naszego życia trochę nam trują, twierdzą, że grywanie na jakiejkolwiek konsoli to najzwyklejsza strata wolnego czasu, ale absolutnie nie można zaakceptować tego typu rozumowania. Każdy człowiek ma zapewnione prawo do tego by mieć możliwość stanowić o sobie. Odnośnie tego nikt z zainteresowanych konsolami nie może mieć żadnych wątpliwości. Jakby nie patrzeć przykładowo konsola PlayStation powoduje, iż nareszcie mamy wiele rozrywki. A właśnie o to głównie chodzi w życiu! Trzeba się nieco rozerwać, aby naprawdę cieszyć się ze swojego życia.

Zapamiętajmy, że z tymi konsolami kwestia jest taka, iż w istocie są w stanie mocno uzależnić, spowodować, że najzwyczajniej w świecie będziemy regularnie zawalali obowiązki, wyłącznie dlatego, iż czujemy wielką chęć grania, wejścia w inny, nierealny świat. Może jeśli ktoś powie nam, że nieco przesadzamy z graniem, to faktycznie ma nieco racji? Co prawda nierzadko ludzie za bardzo pochopnie podchodzą do konsoli, ale to rzeczywiście prawda, iż przynajmniej niektórzy gracze tak jakby nie dorośli do gier. Wbrew pozorom konsole do gier są skierowane do bardzo dojrzałych ludzi, doskonale wiedzących, że bardzo znaczące jest zachowanie dystansu. Jeśli gracz nie ma dystansu do konsoli, optymalnego podejścia, to jakby nie patrzeć ma niemały problem.

Warto także starać się zawalczyć ze stereotypem jakoby wszystkie konsole były przesadnie drogie - także w utrzymaniu. Owszem, zwłaszcza ta mniej majętna część naszego społeczeństwa ma prawo myśleć, że faktycznie zapalony gracz musi posiadać dużą kaskę, bo bądź co bądź to wszystko swoje kosztuje. Dla oszczędnych warto zalecić zakup gier konsolowych na aukcjach internetowych. Przednia jest również konsola Ouya, która zdecydowanie zadowala pod względem grywalności, standardu wykonania, lecz również pod względem finansowym może bardzo zadowolić (zobacz pomysł na czas wolny: konsole do gier).