Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Wciągające gierki na konsolę ps vita

Mała, praktyczna i bardzo wygodna - to najlepsza chyba ocena poręcznej przenośnej konsoli, jaką jest wypuszczona w 2011 roku PS Vita. Konsola wyposażona została w dotykowy ekran z pięciocalową przekątną, a także, co wyróżnia ją w gronie konkurentów, wielodotykowy panel tylny, dający całkowicie nowe funkcjonalności jeżeli chodzi o sterowanie grami. Łącząc możliwości ekranu dotykowego z panelem tylnym dostaje się zakres sterowania niedostępny dotychczas w innych urządzeniach.

kontroler do playstation
Author: Fernando L
Source: http://www.flickr.com
Uzupełnienie sterowania są dwa analogowe drążki i dwa panele z przyciskami, dzięki nim jeżeli ktoś będzie chciał sobie grać w gry fabularne ps vita, to bez problemów sobie poradzi z ich użytkowaniem w czasie gry. Oprócz bardzo wydajnych komponentów i nieużywanemu do tej pory rozwiązaniu z tylnym ekranem najnowsza konsolka firmy sony oferuje bardzo duże możliwości jeśli mówimy o interaktywnym graniu, urządzenie jest wyposażone w łączność bezprzewodową, można więc dowolnie próbować się łączyć z innymi graczami nie zwracają uwagi na miejsce, w którym przebywają.

O popularności każdego urządzenia do rozrywki będą świadczyć przede wszystkim gry (więcej: gry fabularne PlayStation Vita), które są na nie oferowane. Liczy się nie tylko cena, chociaż ona jest rzecz jasna dla wielu najważniejszym czynnikiem, ale również prostota i łatwość obsługi, i możliwości wspólnego grania z resztą użytkowników. A właśnie to wszystko może zaproponować konsola Sony, która oferuje gry dla wszystkich rodzajów graczy. Wielbiciele strzelanek zapewne wybiorą jednej z gier fps ps vita, w tym kilka kultowych tytułów znanych przykładowo z komputerów PC.

Masz wielki kłopot z wyszukaniem dobrego rozwiązania Twojego kłopotu? Z pewnością szybko może pomóc Ci ta strona chusteczki decoupage.

W chwilach odprężenia między wykańczaniem kolejnego wroga można zobaczyć gry logiczne ps vita i choć przez parę chwil poćwiczyć swoje zwoje mózgowe.

A jeśli ktoś będzie lubił dobrą muzykę, to dla takiej osoby najlepiej się sprawdzą gry muzyczne ps vita (te i inne gry: gry logiczne na PlayStation Vita), w nie pograć będzie można z przyjaciółmi lub świeżo poznanymi graczami, jacy się połączą z naszą konsolą. Różnych gier na tę konsolę jest dużo, mają one dość przystępne ceny, tak więc spodziewać się można, że ta konsola przez parę lat jeszcze nie straci na popularności, nawet w erze wszechobecnych tabletów oraz smartfonów.