Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Spraw sobie rozrywkę w wolny wieczór

Gry są teraz niezwykle często praktykowanych form aktywności w wolnym czasie obok telewizji czy Internetu. Spora część graczy stała się pasjonatami, kolekcjonerami. To coś niesamowitego – podczas gdy przechodzimy w inne wirtualne światy – możemy być stworzoną przez siebie postacią. Posiadanie komputera lub Play Station w mieszkaniu stało się już dla wielu standardem. Każdy człowiek ma możliwość znaleźć pośród gier coś dla siebie – dotycząbowiem różnych dziedzin życia – od gier fantasy, poprzez gry muzyczne aż po strategiczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kupując gręnależy więc zainwestować w rodzaj, który będzie dla nas odpowiedni. Mamy możliwość znaleźć coś w wśród wielu oferowanych nam opcji. W artykule opisano kilka zupełnie różnorodnych propozycji dla graczy o różnych gustach:.
screen z Far Cry 3
Author: Joshua Livingston
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś pasjonatem tańca, chciałbyś poduczyć się kilku nowych ruchów lub rozkręcać każdą imprezę w swoim domu to zdecydowanie powinieneś zaprzyjaźnić się z grą którą jest Dance Star Party. Z tą grą możesz uczyć się tańczyć, obserwować później swoje umiejętności obserwując swe poczynania na wideo a przy okazji dzielić się swoimi poczynaniami w sieci. Gra (info o Far Cry 3 zobaczysz na także jest świetną opcją na każdą imprezę, korzystanie z niej oferuje sporo pozytywnych emocji oraz dobrej zabawy użytkownikom. Odpowiednia dla osób w każdym przedziale wiekowym.

Czy odnośnie omawianej tematyki masz więcej pytań? Jeżeli tak, kliknij ten odnośnik - to nie może za żadne skarby umknąć Twojej uwadze!dla graczy
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Dla każdej osoby lubiącej wyzwania najlepszą grą jest Far Cry 3. W tej rozgrywce wcielamy się w mężczyznę, którego zadaniem jest życie w w nieciekawej sytuacji – jest on na wyspie, gdzie panują wyjątkowo groźne warunki przetrwania. Gracz samodzielniedecyduje o sposobie przetrwania – możesz unikać walki albo starać się o przetrwanie poprzez rozwiązania bardziej niebezpieczne. Ty więc decydujesz jak chcesz przeżyć i jakie sposoby wybierasz walcząc o przetrwanie. Jeżeli interesują Cię tego rodzaju gry, zerknij: świetna gra na tej stronie.Dla ludzi ceniących science fiction i fantasy dobrą opcją jest StarCraft II: Heart of the Swarm.W rozgrywce tej jesteśmy jao przywódczyni rasy Zergów. W rozgrywce tej jest opcja gry dwóch zawodników. StarCraft II: Heart of the Swarm zbudowana jest z kilku poziomów, zajmuje wiele godzin, dlatego też to inwestycja, która umili wolny czas na długo.