Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Rodzaje gier na xbox one

Dzisiaj oferowane konsole do grania to wydajne maszyny, na których gra jest prawdziwą przyjemnością. Dotyczy to także ostatniego produktu firmy Microsoft, to znaczy konsoli Xbox One, jaka niedawno pojawiła się w sprzedaży. Ta konsola miała stać się przebojem, producent chciał na początku wykorzystać z niej kilka całkowitych nowości, ale na koniec się okazało, że zaprojektowana została typowa konsola. No może nie do końca zwykła, bo przeganiająca parametrami swoich konkurentów, na dzień dzisiejszy jest to najbardziej wydajny sprzęt służący do gier, jaki zakupić można w sklepach.

gra na Xbox One
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Xbox one używa formatu blue-ray, dzięki temu nie powinno być problemów z większą ilością płyt, kiedy gra będzie pojemniejsza, co było sporym utrudnieniem starszych wersji konsol. Poza tym urządzenie zostało wyposażone w pojemny dysk twardy, na jakim bez najmniejszego problemu może się zmieścić kilka gier.

Rzeczywiście zajmuje Cię rozpatrywana tematyka? Jeśli tak, to oprócz tego zobacz treść (https://pkrajewski.pl/przemysl/), którą przeczytasz na podobnym portalu!

Konsola pracuje oczywiście pod kontrolą systemu Windows, przypominającego nieco promowany obecnie Windows 8, jednak jak okazało się po testach, system nie we wszystkich szczegółach dopracowano i czasami trudno sobie z nim poradzić.

granie na Xbox One
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Ale to, co najbardziej istotne dla każdej konsoli, to są oczywiście ciekawe gry na Xbox One. A w tej dziedzinie najnowsze dziecko microsoftu również wysoko zawiesiło poprzeczkę. Różnych tytułów jest dość dużo, w tym najnowsze światowe szlagiery, których raczej się nie znajdzie u konkurentów. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście gry zręcznościowe xbox one, tu w propozycji jest co najmniej kilka dobrych, grywalnych tytułów. Oprócz tego z pewnością graczy zainteresują gry wyścigowe xbox one, świetna oprawa graficzna może zachwycić każdego wielbiciela samochodów, który lubi ten rodzaj rozrywki.

Jedną z najciekawszych rzeczy, jaką przynosi najnowsza konsola Misrosoft jest druga odsłona Kinecta. Microsoft postawił na dość radykalne rozwiązanie, i nie sprzedaje samej konsoli, a jedynie cały komplet (a tutaj interesujące gry na konsolę: dobre gry wyścigowe na konsolę Xbox One). Wprawdzie bez użycia kinecta bezproblemowo zagrać można w dużą ilość gier, ale jeśli już się go ma, to można go używać, a możliwości ma naprawdę duże.

Czytasz teraz niezwykle absorbujący tekst, zatem z pewnością zaabsorbuje Cię także ten udostępniony tutaj materiał - on również jest godny Twojej uwagi.

Porównując go z poprzednią wersją pozwala na tak dużo, że po włączeniu gry wielu graczy będzie miało duży kłopot z wyłączeniem urządzenia.