Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Piracenie gierek jest naganne

GryGier jest tak wiele, że wymienienie ich wszystkich jest nierealne - syzyfowa praca, zapewne absolutnie każdy nieco bardziej zapoznany z grami doskonale wie o czym mowa.


konsola ouiya
Author: Cesar Cardoso
Source: http://www.flickr.com


Nawet ciężko wskazać najlepiej przygotowane gierki PSP - czyli będące z tylko jednego rodzaju. To wyraźnie pokazuje, iż rynek gier na konsole ma się doskonale. Wszelkim liczącym się producentom gier szybko rośnie liczba sprzedaży oraz zyski.

Doskonale, przynajmniej firmy producenckie posiadają więcej pieniędzy na tworzenie kolejnych gier. A to także pokazuje, iż nigdy nie należy zbytnio piratować, bo jakby nie patrzeć tym samym producenci mają mniej pieniędzy na produkcję tych gier, które są jeszcze lepsze, aniżeli te wcześniejsze tytuły.

W wielu przypadkach jest tak, że piracimy, nawet nie widzimy w tym niczego złego. Cóż, zapewne mocno nam zależałoby na tym, aby grać nieustannie w wyśmienite gry (automaty z nagrodami) na konsolę PS4, a więc choćby z uwagi na własny interes nie zakładajmy, iż bycie piratem wcale nie jest czymś nagannym. Wiadomo: gry są drogie, w istocie ciężko skombinować na nie pieniądze.

Jednak to akurat żadna dobra wymówka! W sumie są skuteczne metody na to, aby zakupić przystępne cenowo platformówki bądź bijatyki na psp. Niby o co się rozchodzi? No cóż, należy wbić sobie do umysłu, że w zasadzie nie zawsze gry muszą być nowe. Bo czy używane tytuły są całkowicie niegodne uwagi? Wydaje się, iż najbardziej istotna jest radocha z gry. Nie ma większego sensu niejako się snobować: jakby nie patrzeć o wiele lepszym rozwiązaniem jest kupno używanych gier, lecz w nieco większej ilości. Są profity? Jasne!

Jest wiele takich miejsc, gdzie są sprzedawane niemalże idealne pod względem standardów jakości gry dziecięce psp, akcyjniaki, etc. Nie bójmy się o jakieś tam porysowania, ponieważ w bardzo wielu przypadkach grywalność jest taka sama jak we właśnie przypadku nówek. Miejmy nadzieję, że wreszcie w dużym stopniu obniży się u nas piractwo!