Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

O nauce jazdy konnej w Warszawie

Jazda konna kiedyś będąca sportem wybranych lub traktowana użytkowo, dzisiaj dostępna dla każdego, przeżywa swój renesans w w branży rekreacji, jak też leczniczej. Funkcjonując w napięciu i stresie, zapominamy jak istotny dla ludzi jest kontakt z przyrodą. Jazda konna jest nie tylko fantastycznym sportem polepszającym kondycję i sylwetkę, ale też jest sposobem na relaks i oderwanie od szarawej codzienności.


koń
Source: morguefile.com
Obcowanie ze zwierzętami na co dzień jest bardzo ważne. Uczy, rozwija wrażliwość, posiada potęgę pokonywania barier. Hipoterapia w nieco innej postaci niż dziś, funkcjonuje od starożytności. Od więcej niż połowy wieku cieszy się znaczną popularnością. Nic w tym dziwnego, przebywanie z koniem zawiera w sobie odrobinę magii. Żadna inna postać terapii nie oddziałuje tak kompleksowo jak hipoterapia. Praca pacjenta, opiekuna i zwierzęcia musi być unikatowa, pomimo że posiada wielkie spektrum możliwości, pracując psychoruchowo, a nawet społecznie.

Stajnia Warszawa ze swoją długoletnią historią ścigania na Służewcu, niejako zobowiązuje do podtrzymywania tradycji i wykorzystania oferowanych opcji. Ciągle wiele młodych ludzi od najwcześniejszych lat ćwiczy swoje umiejętności jazdy konnej i zdecydowanie należy podkreślić, że jest to zajęcie na całe życie. Dla starszych także, bo na naukę jazdy konnej nigdy nie jest za późno, a konie są wyrozumiałe.

W okresie zimowym, nie tylko dla wieloletnich jeźdźców znajdą się w stajniach ciekawe rozrywki.

Nie zapominaj, że jesteśmy tam (https://pischool.pl/szkola-jezykowa-grojec/). Oczekujemy na Ciebie z kolejnymi postami, które są niebywale zajmujące. Sądzimy, że zachęcimy Cię do kliknięcia w poniższy link.

Przez większość stajni organizowany jest dla przykładu kulig, radujący w taki sam sposób dorosłych jak i dzieci. Jest to ciekawy pomysł na spędzenie mroźnego weekendu poza stolicą. Pomyśleć powinno się jednak o tym, że na kulig w zimie trzeba się ciepło ubrać, a dalej już tylko pozwolić sobie na przeżycie przyjemności w czystej postaci. Tętent kopyt, pęd, padający biały śnieg… taka atmosfera sprzyja oderwaniu od zmartwień.

Niezależnie od tego z jakiego powodu udajemy się do stadniny konnej, każdy odnajdzie tam coś zajmującego, co spowoduje że jego życie będzie choć troszkę bardziej kolorowe, a ponadto stajnia warszawa zawsze zachęci wszystkich na oścież otwartymi drzwiami.