Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Niezwykłe podarunki

Tempo naszego życia wciąż wzrasta a my co raz częściej zastanawiamy się nad tym, co naszym bliskim może przynieść radość i uciechę. Okazuje się często, że ulubione perfumy kupowane co roku, stają się dającym się przewidzieć banałem. Często wiele prezentów nie przypada do gustu osobie która prezent otrzymała a wręcz, może zostać odebrana jako przytyk.

Jak wybrać niezapomniany prezent?

pokaz lotniczy
Author: Vicki Burton
Source: http://www.flickr.com
Wybór idealnego podarunku nie jest sprawą prostą i zmusza nas do pomysłowości i twórczego myślenia. Przede wszystkim, aby nie pomylić się powinniśmy zastanowić się, jaka osoba którą pragniemy obdarować jest na co dzień – czy lubi sporty ekstremalne takie jak lot szybowcem (*więcej informacji) i skoki na bungie czy uwielbia wizyty w salonie piękna i nic jej tak nie odpręża jak masaż czy spotkanie ze stylistą.

Zaciekawił Cię taki wpis? To ekstra, ale kliknij ten odnośnik, ponieważ dodatkowo mamy także inny pokrewny materiał, który warto zobaczyć tam.

Ważne jest, aby prezent był czymś oryginalnym i na długo pozostał w pamięci osoby, która została nim obdarowana.

Podarunki dla spragnionych przygód


Dla zwolenników adrenaliny wyśnionym prezentem może być kurs spadochronowy czy szybka jazda samochodem terenowym.
Subaru Impreza z boku
Author: Carl
Source: http://www.flickr.com
Fani przygód z pewnością na długo zapamiętają egzotyczną podróż czy lot balonem. Obecnie coraz większą popularnością wśród rodaków darzone są także różnego rodzaju kursy takie jak kurs strzelania.

Coś dla duszy i ciała

O prezencie takim jak profesjonalna sesja fotograficzna z pewnością śni większa część Pań. Jest to doskonały sposób aby pod okiem ekspertów zamienić się chociaż na jeden dzień w ukochaną gwiazdę kina lub po prostu uwiecznić naszych bliskich dla następnych generacji.
Kolejnym idealnym podarunkiem, nie tylko dla smakoszy, może być masaż czekoladowy czy voucher do salonu urody lub spa. woń olejków orientalnych w połączeniu z dźwiękami relaksacyjnej muzyki i masażem zmniejszy największy stres oraz znużenie i napięcia skumulowane w ciągu lat.

Prezenty dla babci

Jeżeli obdarować pragniemy osobę starszą, na przykład babcię czy dziadka możemy zdecydować się na upominek taki jak rejs po Odrze. Jest to doskonały podarunek dla tych, którym wysiłek fizyczny może sprawić trudność. Uczestnicy rejsu statkiem będą mogli nie tylko obserwować piękne widoki (np. www) bez potrzeby wysiłku fizycznego, ale także zgłębić historię miasta i tajemnicę zwiedzanych miejsc wsłuchując się w słowa przewodnika.

Pomysłów na idealny podarunek jest wiele, tylko od naszej kreatywności i pomysłowości zależy, czy pozostawi on ślad w sercu osoby obdarowanej czy będzie kolejnym miłym lecz banalnym przedmiotem odstawionym na półkę.

Nie obawiajmy się eksperymentować z podarunkami i realizować marzenia naszych najbliższych bo tylko takie podarunki pozostaną na długo w ich sercach.