You are here

Nasza mania - gry

Jakie gry komputerowe związane z historią będą najlepsze?

gra na komputerze
Author: Chris_Parfitt
Source: http://www.flickr.com
Panuje opinia, że obecnie gry komputerowe są do tego stopnia popularne, że odciskają piętno na całych pokoleniach. Trwają nieustanne dyskusje o tym, czy spędzanie czasu w ten sposób jest szkodliwe i czy jest w stanie dać jakieś pozytywne skutki. Niezwykle często podejmowany jest temat zbyt długiego i częstego grania przez dzieci i młodzież i skutków z tego wynikających. Oprócz negatywnych następstw pojawia się jednak całkiem sporo pozytywnych, pojawiających się zależnie od rodzaju gier, jaki się wybiera.

Gra mondozoo, zabawa mondoveto, gra kraina wikingów

gra
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Grając w Krainę Wikingów, niezwykle dużo czasu spędza się w grodach, koloniach, czy przystaniach. W owych właśnie lokalizacjach jest możliwość sprzedać zrabowane przedmioty, bądź wymienić je na takie, jakie będą potrzebne nam się w dalszej grze. Chcąc podjąć się jakiegokolwiek zadania, należałoby się udać do gospody. W centrum jest niezwykły mężczyzna, który zleci nam misję do przeprowadzenia. Wielorakość zadań w grze kraina wikingów jest pokaźna, w związku z tym nikomu nie powinno się znudzić ich wykonywanie.

Co wolno powiedzieć na temat korzyści i wad grywania w gry komputerowe?

PlayStation4
Author: Lee Dyer
Source: http://www.flickr.com
Gry komputerowe są teraz bardzo częstym i popularnym tematem. Co krok słyszymy o tym, że na rynku pojawiła się jakaś oryginalna gra. Wiele osób regularnie grywa w gry komputerowe, tyczy się to zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Na temat gier komputerowych mówi się dziś bardzo wiele, między innymi wielokrotnie poruszaną tematyką są zalety i wady gier komputerowych. Współcześnie możemy wyróżnić osoby, które zakładają, że gry komputerowe są wyłącznie szkodliwe i nie mają żadnych zalet. Ale czy tak jest faktycznie? Należałoby zastanowić się nad tym jakie walory i negatywy rzeczywiście niesie za sobą granie w gry komputerowe.

Jak powinny być wyposażone place zabaw, aby rzeczywiście stać się ciekawym miejscem dla każdego dziecka?

plac zabaw
Author: Thi-Thanh-Tâm Nguyen
Source: http://www.flickr.com
W dużych miastach, gdzie rodziny z reguły mieszkają w blokach lub kamienicach, nie ma ogrodów, w których maluchy mogłyby spędzać wolny czas, a ruch jest dla nich rzeczywiście istotny, tak samo jak zabawa z rówieśnikami. Właśnie z tego względu, podstawowe znaczenie mają bezpieczne oraz atrakcyjnie wyposażone place zabaw dla dzieci, na które rodzice przychodzą z własnymi pociechami.

Gry planszowe pozwalają spędzić razem dzień

gra planszowa
Author: yoppy
Source: http://www.flickr.com
Gry planszowe są znacznie mocniej rozbudowane

Dopóki nie miało się komputerów, a przynajmniej nie stały się one tak uniwersalne, ludzie uwielbiali przeżywać czas nad grami planszowymi. Pozwalały one w miłej atmosferze spędzić dzień z rodziną, nauczając zdrowej rywalizacji, zdolności zwyciężania, jak i przegrywania, a najmłodsi mogli ćwiczyć liczenie oraz czytanie. W miarę jak upowszechniały się gry komputerowe te planszowe powoli odeszły w zapomnienie, mimo wszystko ostatnimi czasy powoli wracają do naszych domów.
Tags: 

Gry - przyszłość, automaty, piraci - w natarciu!

Gra o piratach
Author: Ting Chen
Source: http://www.flickr.com
Starbound to niezależna gra sandbox z detalami RPG i otwartym światem, oferowany jest nam pełny wszechświat do eksploracji, w jakim wynajdziemy względnie zróżnicowane środowiska, takie jak lasy szpilkowe, liściaste, dżungle, pustynie, wypalone planety, oceany, radioaktywne pustkowia, morza wypełnione toksynami lub ewentualnie magmą, zaciemnione grubą warstwą śniegu równiny, mroźne zakątki lodowców oraz równie lodowatych oceanów, do głębi obce i nieprzyjazne planety, gdzie na drzewach rosną oczy śledzące nasze posunięcia. To nadzwyczaj optymistyczna wizja tego, jak zdołałaby wyglądać przyszłość, dopóki co ukazana przez gry przyszłość.

Zakupowy szał w stolicy, tzn. do jakich miejsc pożądane byłoby się wybrać na zakupy?

Zamek Królewski w Warszawie
Warszawa jest ochoczo odwiedzanym miastem, zarówno w celach turystycznych jak też zakupowych, ponieważ w tak dużym mieście z pewnością każdy odnajdzie ciekawe oraz interesujące miejsca na zakupy. W Warszawie znajduje się przeszło 20 rozmaitych centrów handlowych, które cechują się rozmaitym zapleczem handlowym, odnajdziesz tam zarówno sklepy spożywcze, jak także odzieżowe, kosmetyczne lub z wyśmienitymi alkoholami, pośród nich znajdują się zarówno bardziej jak i mniej znane marki.

Pages

Subscribe to RSS - Nasza mania - gry