Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Możemy być zaskoczeni planszówkami

Mogłoby się zdawać, że kiedy komputery i laptopy tak bardzo zawładnęły naszym życiem, że ciężko nam się bez nich poruszać, to gry planszowe odeszły do lamusa, a ich miejsce przejęły tylko oraz wyłącznie gry komputerowe. Prawda jednak jest taka, że cały czas gry planszowe posiadają spore tłumy miłośników, szczególnie, że pozwalają grać większej wielości ludzi w tym konkretnym czasie, a więc może w nie grywać cała familia, przez co bardziej się ona ze sobą scala.
Możemy obracać pieniędzmi

Jeśli pragniemy przyuczyć nasze dzieci obracania kapitałem, przyjmowania ryzyka inwestycyjnego, przepowiadania co oraz ile mamy szanse stracić w razie choroby, to bez wątpienia wspaniale nam w tym wszystkim pomoże gra Alexander Biznes po polsku czytaj więcej. Wspiera się ona na świecie kapitału, lecz jednocześnie jest tak napisana, iż tak jak w prawdziwym świecie, tak i tutaj los graczy w dużej mierze zależy od ślepego losu, a więc od tego czy ktoś choruje, ulegnie wypadkowi, czy być może będzie się cieszył znacznym zdrowiem. Natomiast gra Eurobusiness (Eurobiznes / sprawdź inne gry planszowe),jest mocno podobna do gry Monopoly, ponieważ sprzedajemy oraz kupujemy nieruchomości, a należy to robić w tak przemyślany sposób, by przy okazji mieć szanse jak najwięcej na tym wszystkim zarobić.


Gry planszowe również mają dodatkimonopoly gra
Author: William Warby
Source: http://www.flickr.com
Wydawałoby się, iż gra planszowa jest stała i niczego kolejnego nie można tam podpiąć. Prawda mimo wszystko jest taka, że posiadają one też swoje dodatki, które w każdej chwili możemy dokupić, a gra Carcassonne edycja zimowa, pokazuje nam, że wychodzą także sezonowe edycje. Co interesujące, to wyżej wymieniona gra nie posiada stałej planszy, jedynie jest ona budowana za pomocą kwadratowych płytek, nie mniej może do niej zasiąść cała rodzina i równocześnie wspaniale się bawić, w czasie takiego spędzania wolnego czasu.


Dajmy szansę grom planszowym

Kiedy jesteśmy z tych, którzy uważają, że gry planszowe są nudne oraz nie warto sobie nimi zawracać umysłu, to bez wątpienia powinniśmy dać możliwość takim grom i zobaczyć, jak niesamowicie odróżniają się one od tych propozycji, z jakimi stykaliśmy się jeszcze kilkanaście lat temu.

Czy czujesz ochotę przeglądnąć kolejne artykuły? W takim razie zachęcamy do kliknięcia w link - tam oczekuje na Ciebie istotna strona (https://www.equiversum.pl/).

A kto wie, może tak nam przypadną one do gustu, że na bardzo długi czas zapomnimy o tych grach komputerowych?