Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Idealnie dobrany sprzęt turystyczny na kilkudniowe wycieczki w góry.

Wyprawa w góry jak również wycieczka do lasu bez idealnego przygotowania może okazać się katastrofą. Zwłaszcza, gdy zacznie padać deszcz a my nie mamy właściwego dachu nad głową. Jeszcze jak jest to całodzienny wypad to ok, jednakże gdy wyjeżdżamy na parę dni należy się doskonale przygotować
.

namiot na grenlandii
Author: euphro
Source: http://www.flickr.com
Właściwy ubiór, dobry sprzęt, komfortowe buty to ekwipunek o jaki musimy zadbać. Żeby pobyć bliżej natury wielu stawia na pola kempingowe. Co za tym idzie trzeba zorganizować dobry sprzęt biwakowy- . W jaki sposób wybrać odpowiedni ekwipunek, należy przede wszystkim odpowiedzieć sobie na parę pytań. Ilu osobowy powinien być nasz namiot, czy będzie to jednopokojowy, czy raczej wielopokojowy namiot. Z tym,że w chwili, wybrania doskonałego namiotu należy zadbać o pozostałą część ekwipunku - więcej tutaj. W zasadzie do tak nie dawna wyruszając w jakąkolwiek podróż jak i wędrówkę korzystaliśmy z papierowej mapy, kompasu, używaliśmy nauki nabytej na lekcjach geografii jak i na zajęciach z przysposobienia obronnego. Z biegiem lat to wszystko pozmieniało się, ponieważ zapoczątkowały na rynek wdrażać się akcesoria turystyczne do nawigacji. Czym jest przyrząd do nawigacji? Otóż jest to połączenie typowych dodatków w jedno unikatowe przyrządzenie. W urządzeniu, wszystko zależy od jego wyposażenia, mamy standardowo kompas, wysokościomierz oraz wiele map.


rozłożony namiot
Author: wittco.gmbh
Source: http://www.flickr.com
Standardowo akcesoria turystyczne do nawigacji wyposażone są w topograficzne mapy kraju czy Europy. W przypadku, gdy planujemy wypady poza granice państwa należy wgrać własne mapy. Nie jest to trudne, stąd też powinniśmy takie modernizacje zrobić sami w domu. Wystarczy, iż mamy przewód do komunikacji urządzenia z komputerem a także dojście do neta, gdzie na witrynie twórcy zaktualizujemy mapy.

Chcemy Cię namówić do nowej porywającej witryny - kontynuuj bez limitów, by móc zapoznać się z innymi wpisami na podany temat.

Podsumowując: gdy jesteśmy fanami weekendowych wycieczek pamiętajmy zaopatrzyć się w najlepszej jakości sprzęt - te modele. Od tego jest zależne nasze bezpieczeństwo a także to czy owy wypad będzie udany. Dlatego też przed każdym wyjazdem przeznaczmy troszkę więcej czasu na dokładne skontrolowanie i spakowanie naszej wyprawki wyjazdowej.