Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Gry - przyszłość, automaty, piraci - w natarciu!

Starbound to niezależna gra sandbox z elementami RPG oraz otwartym światem, proponowany jest nam cały wszechświat do eksploracji, w którym wynajdziemy stosunkowo zróżnicowane środowiska, takie jak lasy iglaste, liściaste, dżungle, pustynie, wypalone planety, oceany, radioaktywne pustkowia, morza wypełnione toksynami bądź też magmą, zaciemnione grubą warstwą śniegu równiny, mroźne zakątki lodowców i równie lodowatych oceanów, na wskroś obce oraz nieprzyjazne planety, gdzie na drzewach rosną oczy śledzące nasze posunięcia. To nadzwyczaj optymistyczna wizja tego, jak zdołałaby wyglądać przyszłość, póki co ukazana przez gry przyszłość.

wcograc, gry internetowe, gry online
Podczas naszych wędrówek możemy natknąć się na losowo wytwarzane lokacje, pokroju wiosek grzybów, starożytnych świątyń, ufortyfikowanych baz militarnych, które pełne są robotów i uzbrojonych po zęby żołnierzy, zdolnych do zabicia nas przy pierwszej lepszej okazji. Nie wolno przejść obojętnie obok kolosalnej kotwicy zwisającej z nieba, bowiem naturalnie natknęliśmy się na statek grasujących zarówno po morzu, lądzie jak i przestworzach bohaterów - to gry piraci zdolni skrócić nas o głowę bądź zaopatrzyć nas w broń, zależnie od nastawienia.

W pewnych jednoznacznych momentach na swoje nieszczęście zdarzy nam natknąć się na nadzwyczaj paskudną poczwarę, czy będzie to kolosalny, plujący kwasem ptak, czy zbuntowany automat (https://www.magicplay.pl/?pl_automaty-z-nagrodami,36), robot wyekwipowany w miotacz ognia, stalowe szpony oraz wyrzutnię rakiet, o tym już zadecyduje element losowy, niezależny od nas mechanizm. Ucieleśnić jesteśmy w stanie się w jakąś z osiągalnych ras, a mianowicie ludzi (dobrze nam znanych awanturników o destrukcyjnych zapędach, jacy zostali zmuszeni do opuszczenia rodzimej Ziemi, po ataku bestii z gwiazd, kolosalnego, podobnego do ośmiornicy stworzenia, które spustoszyło świat), małpiszonów (kontrolowanych przez socjalostyczno-totalitarne władze, porywające prywatnych obywateli, by przeprowadzać na nich eksperymenty), ptaków (zaślepionych mylną religią biedakach, jakich obca, o wiele bardziej zaawansowana technologicznie rasa przystosowała do podróży kosmicznych), są także gry przyszłość (sprawdź w ofercie), jednak zatrzymane na poziomie średniowiecza przez pewną usterkę) oraz parę innych.