Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Gry – rozrywka na co dzieńProponowane gry do zagrania w wolnym czasie

W dzisiejszym świecie gry spełniają już w gruncie rzeczy ważną rolę w kształtowaniu się poglądów odnośnie świata i jego odczytywania przez młodych ludzi. Zbyt przesadnym nie będzie zdanie, że to po części za pomocą gier mamy możliwość kształtowania wielu elementów naszych umiejętności. Nieprawdziwe jest stwierdzenie, że gry nie wnoszą nic dobrego – istnieje wiele pozytywnych gier, które sporo mogą nas nauczyć. Na przykład gra w jakiej chodzi jedynie o eliminowanie przeciwników lub walka daje możliwość wypracowania w nas zręczności. Przedstawiamy pewną część spośród przykładów ciekawych opcji.
postacie Call of Duty
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to alternatywa dla FPS-ów w których strzelanie do innych ludzi jest głównym motywem. W trakcie rozgrywki wcielamy się w rolę rolnika, który to stara się mieć dobre plony. Możemy władać gospodarstwem, najpierw pozyskujemy pieniądze za pośrednictwem zadań takich jak sianie oraz zbieranie plonów. Poza tym mamy możliwość hodować bydło. Nasze gospodarstwo cały czas modernizujemy przez kupowanie dobrych urządzeń. Gospodarstwem ma możliwość się zajmować kilku przeciwników dzięki trybowi multiplayer.

Battlefield 3 jest gra w którą możemy rozgrywać jednoosobowo, oraz z przeciwnikiem w trybie multiplayer. W trybie dla jednego gracza możemy uczestniczyćw sporej ilości wyjątkowych i różnorodnych zadaniach, jakie transportują gracza na teren USA , Europy oraz między innymi na Bliski Wschód.. Jesteśmy np. uczestnikami masywnego trzęsienia ziemi. W wielu misjach bardzo często prowadzimy walkę u boku innych żołnierzy przy czym mamy przyjemność korzystania z zaawansowanego sprzętu wojennego. Więcej o tych tytułach tu - Battlefield 3 (Gra PC).Przedsiębiorstwo EA Sports z każdą nową FIF-ą zasypuje graczy nowościami. FIFA 12 jest opcją z wieloma nowoczesnymi możliwościami – sporoelementów gry ma możliwość nas zaskoczyć. Porównując ze starszą opcją to gra zdecydowanie bardziej rozbudowana oraz wzbogacona o wiele interesującychelementów. Interesująco o grach również tu: strona z ciekawą treścią.

Gdy preferujesz gry strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 będzie stanowić dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jest to kontynuacja poprzednich części: gra polega na walce żołnierzy, przede wszystkim polega na powstrzymywaniu wrogich armii. W grze bitwa toczy się w wielu częściach na Ziemi – od Ameryki aż po Niemcy.