Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Gra dla pasjonatów rozrywki na wysokim poziomie

Dla ludzi uwielbiających gry skrót BF4 nie jest tajemnicą. Ale dla tych osób, które gry komputerowe raczej omijają, skrót ten będzie nie do odgadnięcia. A battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą można włączyć na komputerze, na konsoli i stan działań sprawdzać na naszych smartfonach.
Komputery
Author: Southbank Centre
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto uwielbia filmy wojenne lub ogólnie filmy z wartką akcją na sto procent rozsmakuje się w tej grze. To przeniesienie się do wojny totalnej. Producenci gry zadbali o to, byśmy nie mogli się nudzić. Dlatego, nawet szósta godzina gry będzie tak samo fascynująca jak jej początkowe minuty. Warto, więc przeznaczyć sobie codziennie trochę czasu na uczestniczenie w potyczkach, które stawia przed nami bardzo mocno rozwinięty system walki w Battlefield 4. Ciągle zmieniające się otoczenie, warunki, które we wcześniejszych edycjach gry nie miały miejsca, to wszystko sprawia, że chce się grać bez opamiętania. Możemy grac online, co pozwala nam na uczestnictwo w rozgrywce razem z ponad 60 innymi graczami. Kilka trybów i dziesięć wielkich map, to świat, z którego ciężko będzie wyjść naszej postaci, którą prowadzimy przez meandry gry, w całości. Wiadomo, że znajdą się przeciwnicy, którzy stwierdzą, że gra jest nader jednokierunkowa. Ale mogą tak mówić, tylko te osoby, które nie wiedzą jak ważny jest w tej grze aspekt logicznego myślenia.

Ciemna strona Chicago nie będzie miała dla nas ani jednej tajemnicy
Dwa pady do konsoli
Author: Iwan Gabovitch
Source: http://www.flickr.com


Każdy marzył o tym, by zajrzeć za drzwi pomieszczenia, do którego wejście posiadają jedynie akredytowane osoby. Każdy z nas posiada żyłkę szpiega, który chciałby wiedzieć, co dzieje się u niego mieście.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej, doczytaj tutaj (klubtanca.pl/pokazy-tanca/) treści opublikowane na następnej witrynie - tam przygotowaliśmy na Ciebie dodatkowe wątki.

Jeżeli dodamy do tego informatyczne zapędy, to powstanie nam recepta na główną postać gry. Gra watch dogs to genialna rozrywka, która serwuje nam za bohatera – hakera, dawnego przestępcę, który dzięki swym zdolnościom informatycznym jest w stanie podpiąć się do systemu komputerowego miasta Chicago i nieźle w nim namieszać. Ta gra nie opiera się jedynie na tym, że główna postać siedzi i włamuje się do baz danych, jest też możliwość starcia z różnymi postaciami.A Aiden Pearce – bo tak nazywa się główna postać, w grze może korzystać z broni palnej i walczyć wręcz. Gra pasjonuje i sprawia, że zastanawiamy się czy cała ta informatyzacja nie jest tylko i wyłącznie sposobem na kontrolowanie naszego życia. Jednak jedno jest pewne gra watch dogs przejmie panowanie nad nami na wiele długich godzin.

Jeżeli prezentowany artykuł jest według Ciebie ciekawy, świeża publikacja (http://www.purana.com.pl/28-rozwoj-osobisty) na pewno również będzie warta Twojego zainteresowania, ponieważ znajdziesz tam analogiczne wiadomości.

Granie w tego rodzaju grę to nie tylko odpoczynek, ale również ćwiczenie własnego umysłu. Jeżeli, więc jeszcze nie dane nam było mieć do czynienia z grami komputerowymi, to powinniśmy zacząć od tej gry. Początkowo może być ciężko odnaleźć się w wirtualnym świecie, ale po dłuższym momencie na sto procent poczujemy, że taka gra jest dla nas. Zresztą jeśli nie przemawia do nas samo bieganie z bronią i walka, to warto pomyśleć o kupnie watch dogs. To gra dla osób, które mają głowę na karku i smykałkę do poszukiwania niebanalnych rozwiązań.
Tags: