Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Czego mogłyby nauczyć gry na przeglądarkę oraz czy naprawdę one są szkodliwe?

Posiadając laptop moglibyśmy spędzać czas na wiele sposobów. Moglibyśmy oglądać zdjęcia, słuchać muzyki czy grać w gry. Dziś jest w internecie dużo portali, jakie proponują ciekawe rozgrywki za darmo.


Bardzo dużo ludzi twierdzi, że gry na przegladarkę są niedobre i zabierają dzieciom czas, który powinni poświęcić na lekcje.


gry na przegladarkę
Author: Ian Gratton
Source: http://www.flickr.com


Jednak nie wszystkie gry są złe. Należy mieć w pamięci, że wiele jest takich gier, jakie mogłyby wiele nauczyć. Grając w gry uczysz się koordynowania ruchów. Taka nauka polega głównie na tym, że możemy wykonywać jakąś czynność nie patrząc się na przedmiot, jakiego używamy. Taka umiejętność może się przydawać w perspektywie do prowadzenia pojazdów. Wówczas będziemy mogli robić coś przy radiu, patrząc ciągle na trasę. Gry uczą również zarządzania. Zawsze będą potrzebni ludzie, którzy prawidłowo zarządzają ludźmi lub materiałami. W wyćwiczeniu tego typu umiejętności pomogą gry strategiczne. W takich grach niezwykle często powinniśmy skoncentrować się na wielu rzeczach. Jest to idealna rozgrzewka przed rzeczywistymi wyzwaniami.


postacie ze Star Wars
Author: David J
Source: http://www.flickr.com


Naszym światem rządzi fizyka i bez tej nauki nic nie może się robić. Coraz więcej gier podąża do jak najwłaściwszego naśladowania elementów takiej nauki. Dobrym przykładem może tu być strzał z wyborowego karabinu. Przeważnie bywa tak, że oprócz kierunku wystrzału musimy brać też pod uwagę kierunek wiatru. Dzięki grom możemy nauczyć się także szybkiego pisania na klawiaturze. Tego typu umiejętność bardzo dobrze wygląda, jeśli zamieścimy ją w CV. W normalnej okoliczności, żeby nauczyć się szybkiego pisania, trzeba by było spędzić mnóstwo czasu na przepisywaniu literek lub jakichś fraz. Grając w przeglądarkowe gry uczymy się zazwyczaj pracy w zespole.
Jeśli zostaniesz sam na polu bitwy, powinieneś zrobić coś co sprawi, że nie będziesz wyrzucony z gry.

Kliknij na ten odsyłacz i poznaj więcej szczegółów (https://pizzahut.pl/restaurants/911-pizza-hut-poznan-posnania) - te wiadomości pogłębią Twą wiedzę na podnoszony w omawianym tekście temat!

Taka umiejętność dawania sobie rady w trudnych sytuacjach, często może się przydać w życiu np. w sytuacji, kiedy mamy nachalnego szefa.