Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Co warto robić gdy mamy trochę wolnego? Z pewnością należy spędzić ten czas aktywnie. Rodzi się pytanie: jak?

Długi weekend to w Polsce wyczekiwany moment na odpoczęcie. Wielu zatrudnionych wybierając kilka dni urlopu może odpoczywać nawet tydzień. Z reguły dłuższy weekend przypada wiosną lub latem dlatego warto wykorzystać miłą sposobność do wypoczynku.

ognisko
Author: cuatrok77
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia najlepiej jest spędzić te wolne dni w pobliżu rodziny lub przyjaciół. Warto również rozpatrzyć alternatywę dla grilla i kiełbasek? Jest mnóstwo szans wykorzystania wolnych dni, naturalnie wybierz formę odpowiednią dla Twojego wieku, kondycji fizycznej czy zasobności portfela. Jedną z ciekawych propozycji jest spływ kajakiem.

Jeśli wczytujesz się w prezentowany artykuł to oznacza, że wątek Cię bardzo zaciekawił - wejdź na odnośnik do serwisu (https://lemans.pl/cennik/), a odnajdziesz nie mniej atrakcyjne informacje.

Oczywiście to propozycja dla osób kochających sporty wodne. Wyprawa taka może potrwać kilka dni. Wybierz malownicze miejsce, z dala od miasta, żeby nabrać nowej energii do pracy i zrelaksować się. Oczywiście wieczorem powinno się rozpalić ognisko i relaksować się przy kiełbaskach i pieczonych ziemniakach w miłym gronie. Najlepiej jest na taką eskapadę wybrać się w znaczniejszej grupie przyjaciół. Amatorzy kajaków mogą odpoczywać na Mazurach lub ziemi świętokrzyskiej - zobacz więcej tutaj.wspinaczka
Author: Randen Pederson
Source: http://www.flickr.com
pomyśl czy warto zacząć interesować się wspinaczką. Masz szansę rozpocząć treningi już wcześniej na dobrze do tego przygotowanych ściankach.Naturalnie wspinaczka po skałkach powinna zachodzić pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Sztuczne ścianki mogą znaleźć się w każdym większym mieście naszego kraju.

Natomiast ciekawe miejsca do wspinaczki skalnej to np. Sudety (na przykład Rudawy Janowickie) czy Tatry.
Dla pracowników, którym brakuje z reguły stresujących, pobudzających doznań można zarekomendować skoki z samolotu, na przykład na lotnisku w Chrcynnie koło Warszawy czy Rudnikach blisko Częstochowy. Naturalnie wymaga to trochę odwagi, jednak przeżycia są godne zapamiętania.Również loty paralotnią mogą przynosić niesamowite wrażenia. Związane są one z zachwycającymi widokami oraz uczuciem wolności. Zazwyczaj loty paralotnią są organizowane nad jeziorami lub nad morzem. Dla osób, którym brakuje na co dzień stresujących, mocnych doznań można polecić skoki z samolotu. Przeżyj coś więcej i wyjdź z domu -
zobacz więcej tutaj jak korzystać z wolnego czasu.