Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Audiobook to wspaniała alternatywa dla książki czytanej. Tym bardziej jak możesz posłuchać interesującej opowieści

Dla każdego coś właściwego, można pomyśleć, jak przeanalizujemy rynek czytelnictwa. Jeśli na myśli mamy gatunki literackie, to mamy w sumie wszystko, podobnie jest z beletrystyką czy innymi typami wydawnictw, jak poradniki. Ponadto, ten rynek nie opiera się jedynie na publikacjach czytanych tradycyjnie, ponieważ coraz większego znaczenia nabierają wydawnictwa elektroniczne jak e-book, czy książka mówiona, czyli audiobook. Zwłaszcza ten drugi rodzaj to interesujące rozwiązanie dla ludzi, którzy lubią słuchać opowieści.

audiobook
Author: Denise Krebs
Source: http://www.flickr.com
Kto z nas za tym nie przepadał? Słuchanie różnych historii to wielka i wspaniała historia naszego dzieciństwa. Czy to historie opowiadane przez dziadka i babcie, czy książka czytana przez rodziców. To okres, kiedy jeszcze nie umieliśmy czytać lub dopiero się uczyliśmy. Ale to czas bardzo cenny, ponieważ jako dzieci odmiennie odbieraliśmy rzeczywistość, byliśmy tym wszystkim zauroczeni, ale teżwystraszeni, wzruszeni, na pewno zaś była dla nas bardziej barwna niż aktualnie. Dzięki temu, iż sami nie musieliśmy składać literek byliśmy w stanie ustawić nasze zmysły na samą opowieść, powoli więc zanurzaliśmy się w ten niesamowity świat. W dorosłym życiu każdy z nas utracił ten cenny kawałek świata.

Książki raczej czytamy, tak więc audiobook to idealny pomysł na powrót do lat dzieciństwa, na powrót do miłej czynności, którą jest wygodna pozycja, na leżąco czy na siedząco i wsłuchiwanie się w przyjemny głos lektora. Teraz panuje idealna okazja, by odkryć audiobooka – książka Nieśmiertelni Severskiego. Lubisz dobre, interesujące, wciągające historie.
audiobooki
Author: Robert
Source: http://www.flickr.com
Ta pozycja książkowa Cię zachwyci. To opowieść o ekipie Konrada Wolskiego, która odkrywa ściśle tajne informacje. Ponadto, dotyczą one miejsca w największym stopniu tajemniczego, zamkniętego i niebezpiecznego – Korei Północnej. Tajne informacje odnoszą się do rzekomych eksplozji ładunków jądrowych, które zostały wyprodukowane w Iranie, czyli także w nieprzyjacielskim, nieobliczalnym kraju. Przed ekipą niezwykle trudna misja.

Czy zdołają ocalić świat? Czy uda im się wygrać wyścig z czasem? Od początku do końca książki będziesz trzymany w napięciu, gdyż akcja zmienia się w najmniej oczekiwanym momencie, a ponadto książka jest świetnie napisana. Nadstaw więc swoje uszy, rozluźnij się i rozpłyń się w miłym głosie lektora. Wróć do czasów dzieciństwa, gdy jako dziecko z ogromną uwagą, z rumieńcami na twarzy słuchałeś niezwykłych opowieści.