Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/revoltage.pl/includes/menu.inc).

You are here

Atuty grywania na konsolach

Świat bez choćby małej ilości rozrywki? Bez wątpienia ciężko by jakoś było! I dlatego trzeba nieco dawkować sobie tę przyjemność - generalnie bardzo ciężko co niektórym poradzić sobie z opanowaniem się, czyli spędzamy za dużo wolnych chwil na grach.

Xbox One
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
No dobrze, lecz może ustalmy podstawowy temat: z jakich powodów gry na playstation 3 są mocno godne zainteresowania? Co powoduje, że jakby nie patrzeć nieustannie gierki wydawane na konsole są bardzo podziwiane przez większość osób, które choćby raz w życiu w nie zagrały? Wyśmienicie, iż łatwo dostrzec znaczącą liczbę ludzi zainteresowanych gierkami na konsole. Wśród naszych rodaków gry konsolowe są coraz bardziej powszechne, no i doskonale.

Pierwsza zaleta: gry ps2 sprawiają, że w sumie przeciętne, trochę nudne funkcjonowanie jest wreszcie fajniejsze. Gdy ktoś skarży się na nieustanną nudę niech nie myśli, iż są bardziej efektywne metody walczenia z tym niefajnym stanem, niż akurat gierki konsolowe. I nie chodzi tylko o PS, oczywiście są jeszcze inne sprzęty...

Na przykład gry na xbox 360 także są OK - na całe szczęście autor artykułu nie jest jakimś fanatykiem, czyi nie zakłada, że wyłącznie Playstation (zobacz w co grają inni: dobre gry na PS3) jest wart uwagi. Sporo osób nawet urządza wojenki, których celem jest hejtowanie nielubianych konsoli - 100% dziecinada. Kolejna zaleta grywania w konsole to możliwość zapomnienia o stresach. Skoro mamy okazję zapomnieć o wszystkich problemach w dniu codziennym, ciężko nie docenić takowej odskoczni. Choć inna sprawa jest taka, iż od owego niesamowicie fajnego uczucia niektórzy umieją się tak jakby uzależnić.Doceńmy, że xbox gry, no nieważne o gry na którą konsolę akurat się rozchodzi, są doskonałe także w porządku pod względem ogólnorozwojowym.

Z pełną odpowiedzialnością zalecam to opracowanie każdemu miłośnikowi tego tematu. One niechybnie także są godne przeczytania.

No co jak co, ale w sumie niektóre gry są mądre, powodują, iż pod niektórymi względami mamy możliwość rozwinąć swoje rozumowanie. Poza tym, nasze zdolności językowe zapewne mocniej posuną się do przodu. W końcu większość gier jest w języku angielskim, oprócz tego przede wszystkim gadamy z innymi graczami także w języku Szekspira.